Zamknij Logo

Zaloguj się do systemu i-BOK

Ikona
Obraz

Szybki Internet

Dla domu lub Twojej firmy.

Zobacz
Obraz

Telewizja

Bogaty wybór kanałów.

Zobacz
Obraz

Telefon

Rozmawiaj za grosze.

Zobacz

O nas - poznaj firmę

Celcom to firma, która istnieje od 2005r. Naturalną konsekwencją szybkiego rozwoju było przekształcenie firmy w spółkę z o.o. W kwietniu 2013r. zarejestrowaliśmy podmiot o nazwie Celcom sp. z o.o.

Od samego początku stawialiśmy na jakość świadczonych usług. Uczestniczymy w wielu szkoleniach, jeździmy na targi branżowe, prowadzimy czynny udział w podnoszeniu własnych kwalifikacji.

Obraz

Początkowo świadczyliśmy wyłącznie usługi stałego dostępu do internetu, oferując je mieszkańcom gminy Jeżewo. Sieć była oparta wyłącznie o połączenia drogą radiową. Z uwagi na pojawiające się nowe technologie i możliwości, przebudowana została cała sieć, by dziś można było świadczyć na niej wydajne i stabilne szybkie połączenia. Zwiększyliśmy zasięg naszej sieci o kolejne gminy, by dziś świadczyć je na terenie powiatu świeckiego i chełmińskiego. Zaufało nam wiele firm i instytucji, świadczymy usługi operatorskie dla m.in. Orange, Netia, T-Mobile i innych, jak i dla lokalnych firm, w tym zakładów produkcyjnych, gdzie swój biznes opierają na naszych łączach. Nadal rozwijamy sieć radiową, z której korzysta obecnie tysiące użytkowników.

Aby sprostać potrzebom rynku, jako pierwsi w regionie uruchomiliśmy własną najnowocześniejszą sieć światłowodową.

Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie zaoferować łącza o znacznie wyższych parametrach, zachowując najwyższą jakość połączenia. Dla firm praktycznie nie ma żadnych ograniczeń co do przepustowości.

Nasza oferta dla klienta indywidualnego to przepustowości aż do 300 Mb/s. Nasze portfolio uzupełnia dodatkowo najnowocześniejsza telewizja światłowodowa, cyfrowy telefon oraz internet mobilny LTE.